به منبع مکتب سبز به نقل از شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، حمید ایزدی با اشاره به پایان تعمیرات اساسی تاسیسات گازی و نفتی این شرکت، گفت: ۸ هزار و ۲۸۰ متر از خطوط لوله انتقال نفت، گاز و میعانات گازی مناطق پنج‌گانه عملیاتی زاگرس جنوبی تعمیر شده است.

وی با اشاره به انجام ۵ هزار و ۲۰ مورد تعمیرات اساسی روی تجهیزات فرآورشی این شرکت در مناطق پنج‌گانه عملیاتی از ابتدای پارسال تا کنون، گفت: این تعمیرات روی تجهیزات فرآیندی مراکز جمع‌آوری گاز، تاسیسات نفتی، شیرآلات، مخازن، پمپ‌ها، ادوات ابزار دقیق، توربین‌ها، چندراهه‌ها و … انجام شده است.

ایزدی اظهار کرد: تعمیرات اساسی پارسال این شرکت با صرف ۱۴۸ هزار و ۸۴۳ نفر ساعت کار بی‌وقفه در شرایط کاملا ایمن و بدون حادثه انجام شده است. همچنین از ابتدای پارسال تا کنون ۴۴۵ مورد انواع عملیات‌های اسیدکاری، مشبک‌کاری، انواع آزمایش‌های درون‌چاهی و تزریق دوره‌ای مواد ضدخوردگی با هدف آمادگی تولید در قالب براسمه‌های نگهداشت و افزایش تولید سالانه انجام شده است.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی با اشاره به اینکه این شرکت بالغ بر ۲۵ درصد از گاز مصرفی کانتری را استحصال و به مبادی مصرف ارسال می‌کند، گفت: با مجموع اقتله‌های انجام‌شده، این شرکت برای تامین سوخت زمستانی در آمادگی کامل به سر می‌برد.

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *