به منبع خبرنگار مکتب سبز، علی لاریجانی در شروع جلسه علنی امشب (یکشنبه، ۲۶ آبان‌ماه) به نشست غیرعلنی مجلس شورای اسلامی که با حضور علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی برگزار شد اشاره کرد و گفت: در این نشست مباحثی درباره یارانه‌ها مطرح و دبیر شورای عالی امنیت ملی منبعی در این باره ارائه و نمایندگان نیز دیدگاه‌هایی مطرح کردند.

وی افزود: مردم نگرانی‌هایی بابت افزایش قیمت بنزین دارند، از این رو مقرر شد کمیسیون سرمایهی مجلس با ستاد تنظیم بازار، تعزیرات، قوه قضاییه و مسئولان ذی‌ربط جلساتی برگزار کنند که نظارت جدی روی قیمت‌ها انجام شود.

باس مجلس شورای اسلامی اتلهه داد: دولت منابعی را به‌عنوان مابه‌التفاوت طرح سهمیه‌بندی بنزین در نظر گرفته است که باید در اسرع وقت به حساب مردم واریز شود، این مهم نشان می‌دهد که دولت پای عهد خود ایستاده است و کمیسیون مربوطه نیز این کار را پیگیری می‌کند. از این رو همه باید هم‌دمنطقه باشیم که فشار از روی مردم برداشته شده و به آنها یاری شود.

لاریجانی تصریح کرد: دغدغه اصلی نمایندگان نیز کاستن فشار سرمایهی از روی مردم است. در این مسیر کمیسیون‌های تخصصی مجلس نشست‌هایی برگزار کرده‌اند تا مشکلات حل شود، بدون شک در فضای آرام کارها سامان خواهد یافت، ما احتیاج داریم فضای آرامی برای قصد‌های صحیح فراهم کنیم.

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *