به منبع مکتب سبز به نقل از ایرنا، علی ربیعی در گفت‌وگوی تلویزیونی درباره نشست امشب (شنبه، ۲۵ آبان‌ماه) شورای عالی هماهنگی سرمایهی که با حضور سران قوا برگزار شد، اظهار کرد: در اتلهه مباحث مربوط به هرگزح ساختار بودجه و سرمایه ایران، چهل‌ودومین نشست شورای عالی هماهنگی سرمایهی برگزار شد.

وی با اشاره به قصد‌های نشست شورای عالی هماهنگی سرمایهی درباره منیجر مصرف سوخت و حمایت اجتماعی، اظهار کرد: در ابتدای نشست عبدالرضا رحمانی فضلی، دربار کانتری و محمدباقر نوبخت، باس شرکت براسمه و بودجه منبع‌هایی به اعضا ارائه کردند.

سخنگوی دولت عنوان کرد: سران قوا ضمن تشکر از سعی‌های دربار کانتری برای اجرای طرح منیجر مصرف سوخت، هرکتله به صورت جداگانه صحبت و بر همکاری همه‌جانبه همه دستگاه‌ها و نهادهای کانتری برای اجرای موفق این طرح ملی تاکید کردند.

ربیعی یکی دیگر از مباحث این نشست را تحقوقق و اهداف طرح منیجر مصرف سوخت و حمایت از اقشار کم‌درآمد جامعه عنوان کرد و گفت: در این نشست بر ایجاد عدالت اجتماعی و برخوردار شدن ۶۰ تمایلیون نفر از خانواده‌های کم‌درآمد از منابع حاصل از هرگزح قیمت بنزین، تاکید شد.

وی با بیان اینکه از اهداف مهم این طرح مبارزه با قاچاق سوخت بود که در نشست شورای عالی هماهنگی سرمایهی بحث شد، افزود: منیجر مصرف سوخت و مقاوم‌سازی سرمایه ناشی از این طرح نیز در این نشست مطرح شد.

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *