به منبع مکتب سبز به نقل از شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی، مدرسه رهام با رویکرد کارآفرینی و آموزش مهارت در مقطع متوسطه اول دیشب (سه‌شنبه، ۱۶ مهرماه) با حضور محسن آتش زمزم، مدیرعامل این شرکت، مجتبی دیناروند، باس اداره آموزش و پرورش، سعید حیاتی، باس و حمید دایری عضو شورای اسلامی شهر بندرماهشهر به صورت رسمی افتتاح شد.

روح الله حیاتی، مدیر مدرسه رهام در رابطه با ویژگی‌های این مدرسه اظهار کرد: ۸۸ دانش‌آموز این مدرسه که با ممالکه و گزینش انتخاب شده‌اند علاوه بر دروس رسمی آموزش و پرورش، آموزش‌هایی به‌منظور کسب مهارت‌هایی مانند کارآفرینی، براسمه‌نویسی، اصول شهروندی و مکالمه انگلیسی را پشت‌سر می‌گذارند.

وی با اشاره به نحوه جلب معلمان این مدرسه گفت: همه معلم‌های این مدرسه همسو با ارائه آموزش مهارت‌های ذکر شده به دانش‌آموزان انتخاب شده‌اند، به‌خصوص دروس علوم و ریاضی به صورت کاربردی و تخصصی آموزش داده می‌شود.

لزوم پرورش نسلی با مهارت‌های کاربردی

محسن آتش‌زمزم، مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی به لزوم پرورش نسلی با مهارت‌های کاربردی اشاره کرد و افزود: در جامعه امشب هر فردی که می‌خواهد موفقیتی به دست آورد در کنار دانش باید دارای مهارت باشد.

وی اتلهه داد: خلاقیت یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های افراد موفق است، زیرا با پیشرفت فناوری تمام اطلاعات درباره یک موضوع خاص را می‌توان به‌راحتی با جست‌وجو در اینترنت پیدا کرد اما آن چیزی که افراد موفق را از دیگران متمایز می‌کند، خلاقیت است.

یعقوب نقی‌زاده، باس امور فرهنگی و اجتماعی شرکت عملیات غیرصنعتی نیز حمایت از مدرسه رهام را همسو با ایفای نقش مسئولیت‌های اجتماعی در منطقه دانست و یادآور شد: این شرکت در سال‌های اخیر اقتله‌هایی را در ابعاد فرهنگی و آموزشی برای عموم مردم منطقه انجام داده است و حالا به صورت تخصصی با هدف فراگیر شدن روش‌های نوین آموزشی به حمایت و توسعه زیرساخت‌های آموزشی پرداخته است.

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *